Zpět

Poslední volná místa na letních táborech

Kapacity příměstských táborů v Dolních Vítkovicích se plní velmi rychle, zbývá posledních pár volných míst!

Zakoupíte na eshop.dolnivitkovice.cz


V rámci PŘÍMĚSTSKÝCH TÁBORŮ bude pro děti v Malém a Velkém světě techniky opět připraven program plný vědy a zábavy, po které se jim nebude chtít domů. 

POBYTOVÉ TÁBORY ukáží, že věda a technika jsou zábava, překvapení, samé čáry, magie i kouzla. Myslíš si, že budeš potřebovat kouzelnickou hůlku k tomu, abys naplnil nádobu vodou, když je dnem vzhůru nebo prošel kusem papíru? Chceš prolomit tajemství čar a kouzel? To vše a mnohem více se naučíš s našimi lektory Velkého světa techniky v krásném prostředí LANDEK PARKU. Můžete se těšit na celotáborovou hru, zábavné experimenty a pokusy, spaní v podsadových stanech, tábornické techniky, spoustu zážitků a nových kamarádů.

Letos jsme pro Vás nově připravili
VÝTVARNÝ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR V MILAN DOBEŠ MUSEU. Dolní Vítkovice nejsou jen věda, poznání nebo zábava, ale také zajímavá architektura nebo umění. A práve pro milovníky umění či nadané umělce je určen tento tábor. Poznejte kouzlo pop artu, street artu, op art či koláží, a to vše v prostředí architektonického skvostu Ostravy, multifunkční aule Gong. Tábor navíc zakončíme vernisáží, aby si i ti nejmenší umělci vyzkoušeli, jaké to je být světoznámým malířem.