NABÍDKA DLOUHODOBÉ BRIGÁDY

LEKTOR VZDĚLÁVACÍCH PROGRAMŮ SVĚTA TECHNIKY (LEKTOR MŠ, ZŠ, SŠ, DÍLNY)

Hledáme vhodné kandidáty a kandidátky na pozici lektor pro vzdělávací moduly Světa techniky.

Místo:

  • Dolní Vítkovice, Ostrava

Popis pracovního místa:

  • Lektor se stane popularizátorem vědy a techniky. Bude v dopoledních hodinách vyučovat školní skupiny výukové moduly zaměřené na techniku, biologii, robotiku, chemii, fyziku, práci v dílnách apod. Zároveň se může aktivně podílet na zlepšování výukových modulů ve Světě techniky.
  • Hledáme lektory pro práci s dětmi ve věku MŠ, ZŠ i SŠ.
  • Hledáme lektory pro oblasti fyzika, matematika, biologie, chemie, dílny, špičkové technologie, mateřské školy a 1. stupeň ZŠ

Pozice A - Lektor MŠ – hravá výuka krátkých vzdělávacích modulů v dopoledních hodinách, propojení výuky s dětskou expozicí.

Pozice B - Lektor ZŠ a SŠ – výuka v dopoledních hodinách – dopolední výukové moduly, propojení teoretické výuky ve třídách Světa techniky s tematickou návštěvou expozic.

Pozice C - Lektor dílen -  výuka v dopoledních hodinách i o víkendech, zaměřeno na praktickou práci v dílnách. Lektor s žáky aktivně pracuje v dřevo-kovo a elektro-modelářských dílnách.

 

Podmínky:

  • Hledáme nadšené a zapálené lidi pro popularizaci vědy a techniky.
  • Příjemné a přátelské vystupování před žáky, umění osobitým způsobem zaujmout, vzbudit nadšení u žáků pro danou vzdělávací oblast.
  • Nadšení pro vědu, techniku i přírodovědné obory a další obory, aktivní zájem ve svém oboru.

Pozice A - MŠ – VŠ vzdělání, zkušenost práce s dětmi MŠ či 1. st. ZŠ, hravý přístup, zkušenosti s vytvářením vzdělávacích materiálů a pedagogické vzdělání vítána. Pracovní doba především v týdnu.

Pozice B - ZŠ – VŠ vzdělání, zkušenost práce s dětmi ZŠ, hravý, zábavný a otevřený přístup k dětem, výborné komunikační dovednosti, chuť pracovat s lidmi a učit se novým věcem. Pracovní doba především v týdnu.

Pozice C - Dílny – VŠ vzdělání, nejlépe studenti technické a informační výchovy, zkušenosti s prací v dílnách, vytváření tematických aktivit pro dílny, výborné komunikační dovednosti, chuť pracovat s lidmi a učit se novým věcem.

Pracovní doba především v týdnu, možno i o víkendech.

Nabízíme Vám:

  • Práci v unikátním prostředí národní kulturní památky Dolní oblast Vítkovice.
  • Zaškolení, práci formou brigády, po dohodě časově flexibilní.

Své přihlášky se stručným životopisem a označením pracovní pozice v předmětu e-mailu (Lektor vzdělávacích programů Světa techniky - Pozice A, Pozice B, Pozice C), o kterou máte zájem, zasílejte na:

kariera@stcostrava.cz

 

Děkujeme za Váš případný zájem.

www.stcostrava.cz